Kadetska štafeta Primorja brončana na PH

Brončanom se medaljom okitila štafeta Primorja 4 x 100 mješovito u sastavu Matko Krmpotić, Filip Branković, Niko Žutelija i Noa Androić

Korčula – Proteklog se vikenda na Korčuli održalo Kadetsko prvenstvo Hrvatske u plivanju. PK Primorje CO na ovom je natjecanju predstavljalo deset plivačica i plivača.

Matko Krmpotić, Filip Branković, Niko Žutelija i Noa Androić osvojili su brončanu medalju u štafetnoj utrci 4 x 100 mješovito sa rezultatom 4:31,65. Ista ekipa bila je i četvrta na 4 x 100 slobodno u vremenu 4:03,57.

Do šestog mjesta doplivala je mix mješovita štafeta u sastavu Klara Morić, Filip Branković, Niko Žutelija i Lana Dangubić sa rezultatom 4:48,10 dok su sedmo mjesto osvojili Filip Branković na 100 prsno (1:12,79), Klara Morić na 200 prsno (2:58,23) te ženska štafeta 4 x 100 slobodno u sastavu Klara Morić, Ana Bobanović, Natalia Gošić i Lana Dangubić (4:39,58). Osmo mjesto dohvatio je Matko Krmpotić u utrci 200 leptir (2:36,51) kao i ženska štafeta 4 x 100 mješovito za koju su plivale Klara Morić, Stela Haring, Natalia Gošić i Lana Dangubić. Za ekipu Primorja nastupila je i Dora Kustić.