Košarkaši Škrljeva furioznom završnicom slomili Osječane i upisali četvrtu pobjedu u nizu

Konačan rezultat na kraju utakmice bio je 96:89, a osim domaćina koji su se okrunili pobjedom, zadovoljni mogu biti i gledatelji koji su u dvorani na Mavrincima doživjeli jednu uzbudljivu košarkašku priču.

Mavrinci – Košarkaški klub Adria Oil Škrljevo stigao je do četvrte pobjede u nizu u Premijer ligi – u 21. kolu u dvorani na Mavrincima stradala je ekipa Vrijednosnica Osijek, koju su domaćini nadigrali furioznom serijom u samoj završnici utakmice.

Adria Oil Škrljevo dobro je otvorilo utakmicu, povelo serijom 8:0 te držalo vodstvo sve do sredine druge četvrtine, kada su gosti preokrenuli priču i prešli u vodstvo, zahvaljujući prvenstveno slabijoj koncentraciji domaćina u napadu te propusnoj obrani.

Treća četvrtina protekla je u znaku dominacije gostiju, no u posljednjem dijelu utakmice Škrljevčani su serijom od čak 18:0 osigurali novu pobjedu, četvrtu u nizu. Do pobjede je domaćine vodio sjajni Nik Slavica, uz podršku sve boljeg pojačanja iz SAD-a, Marka Dorrisa.