Mladi riječki judaši osvojili 5 zlatnih odličja na 9. Sakura kupu

Judo klub Rijeka nastupio je sa 14 natjecatelja gdje je osvojio čak 5 zlatnih medalja te tako klub u ukupnom plasmanu plasirao JK“Rijeka“ na 2.mjesto.

Sveta nedjelja – Na tradicionalnom „Sakura kupu“, održanom u Svetoj nedelji, 30.03.2019.godine, nastupilo je 511 natjecatelja iz 40 klubova, BiH, Slovenije i Hrvatske. Natjecanje je održano za mlađe uzrasne kategorije. Judo klub Rijeka nastupio je sa 14 natjecatelja gdje je osvojio čak 5 zlatnih medalja te tako klub u ukupnom plasmanu plasirao JK Rijeka na 2.mjesto.

Zlatna odličja za JK Rijeka na ovom su natjecanju osvojili: Greta Brajović (U12, -40 kg), Lucija Grozdanić (U14, -57 kg), Katarina Miklić (U16, -48 kg), Arman Ridžal (U12, -42 kg) i Nadia Ridžal (U10, -36 kg).

Čestitamo osvajačima medalja i trenerima!