Dino Vidmar i Maja Urban osvojili prva mjesta u 1.kolu Riječke „Zimske lige“

Autor: Marina Pauletić 14.11.2022

zimska_liga_fuzine

Sudjelovao je čak 151 trkač, najviše u povijesti lige!

Fužine - Jučer je u Fužinama uspješno održano 1. kolo Riječke „Zimske lige u trčanju 22/23 - Igor Malešević“. Hladno i vjetrovito vrijeme nije spriječilo da se na startu pojavi čak 151 trkač što je najviše u povijesti riječke „Zimske lige“!

Pobjednik prvog kola nove sezone je Dino Vidmar s vremenom 22:15. Samo 20 sekundi sporije vrijeme imao je Zoran Žilić (22:35), dok je treće mjesto osvojio Pavle Kruljac (22:42). Najbrža žena na otvaranju lige bila je Maja Urban (26:24), a top tri upotpunile su Mihaela Čargonja (26:55) i Veronika Erlić (28:09).
Riječkoj „Zimskoj ligi“ popularnost raste iz godine u godinu, a tome svjedoči i činjenica da se na startu današnje utrke moglo pronaći trkače iz svih dobnih kategorija, od najmlađih - Antonija i Ivona Velčić (9 i 10 godina), do najstarijih - Pavao Kombol i Josip Jahn (72 i 73 godine).

Trkače je ugostila Općina Fužine, TZ Fužine i hotel Bitoraj, a sponzor utrke bio je Keindl Sport. Sljedeću nedjelju, 27. studenog, 2. kolo Riječke „Zimske lige“ trči se u Gradu Kraljevici gdje najbrže i najsretnije trkače također očekuju nagrade.

Više informacija o „Zimskoj ligi“ potražite na Facebooku i webu triatlon kluba Rival.