Treće izdanje TEF festivala u Krku donosi 70 filmova iz Hrvatske i Europe

Autor: Marina Pauletić 14.09.2025

tef_krk-1-32618

Tijekom dva dana trajanja Festivala koji se održava u Kino dvorani grada Krka bit će organizirane projekcije filmova, paneli o turizmu, baštini i filmu te etno sajam s prezentacijom i degustacijom autohtonih proizvoda iz Primorsko-goranske županije.

Krk – TEF, Festival turističkog i etno filma, u trećem izdanju pred publiku u kino dvorani grada Krka, 25. i 26. rujna donosi mnoštvo novih filmskih ostvarenja pristiglih iz cijele Hrvatske i dvanaest europskih zemalja. Od, na natječaj prijavljenih 127 filmova, u program je ušlo njih 70.

tef_krk-2

Tijekom dva dana trajanja Festivala koji se održava u Kino dvorani grada Krka bit će organizirane projekcije filmova, paneli o turizmu, baštini i filmu te etno sajam s prezentacijom i degustacijom autohtonih proizvoda iz Primorsko-goranske županije. Drugog dana festivala organizirana su predavanja i radionice za sve sudionike festivala kao i učenike Srednje škole “Hrvatski kralj Zvonimir” koji su prošle godine snimali film “Krk u jednoj minuti”, a ove će godine imati priliku snimiti fotografiju koja će biti predložak za dizajn plakata festivala TEF 2026.

Organizator TEF-a je Udruga Tragom hrvatske baštine, suorganizator Turistička zajednica Grada Krka. a pokrovitelji Grad Krk, Turistička zajednica otoka Krka i Janaf. Uskoro detaljnije o programu a za dodatne informacije slobodno se obratite na mail festivaltef@gmail.com.

tef_krk-14876
pocket icon
Više sa portala torpedo.media ...