Predstavljanje knjige „Gremo u Ledenice“, autorice Milene Pađen Brnelić
Autor: Marina Pauletić 07.10.2025

Predstavljanje će se održati u Galeriji suvremene umjetnosti Grobnik.
Grobnik – U srijedu, 8. listopada s početkom u 18 sati u Galeriji suvremene umjetnosti Grobnik u Kaštelu Grobnik održat će se predstavljanje knjige „Gremo u Ledenice“, autorice Milene Pađen Brnelić.
„Ako vam je blizak duh Ledeničanki, Novljanki i Grobnišćic – ili ste jednostavno znatiželjni i volite dobru, toplu ljudsku, priču, dođite i podružite se s nama! Na događanju će nam se pridružiti sama autorica, Milena, koja će nas odvesti na putovanje kroz svoje retke, dok će urednica i predsjednica Čakavskog sabora „Novljansko kolo“, Barbara Kalanj Butković, dodati malo svog čarobnog uvida. A tko je izdavač? Franjo Butorac iz Naklade Kvarner – čovjek koji zna kako se dobrim riječima otvaraju vrata“, najavljuju organizatori.
„Dođite, poslušajte, smijte se, možda i zasuzite – zato što je knjiga, baš poput Priče, uvijek živahna i puna emocija. Uživajte u druženju s vrsnim ljudima od pera, i – naravno – s porukom da je svaki kraj tek novi početak. Veselimo se vašem druženju – budite naši gosti na ovom novom poglavlju!“, zaključuju iz Katedre Čakavskog sabora Grobnišćine.