FOTO/VIDEO Opatija – Mladost 3:1. Opatijci ušli u 2. ligu HNL-a

Opatija je tako danas na Kantridi ostvarila najveći uspjeh u svojoj povijesti.

Rijeka – NK Opatija je u drugog ligi HNL-a. U uzvratnoj utakmici na Kantridi Opatija je bila bolja od Mladosti iz Petrinje i slavila je rezultatom 3:1.

Već u prvom dijelu utakmice kvalitetnija Opatija je igrala bolje i potpuno dominirala terenom.

Opatija je povela golom Ivora Weitzera u prvom poluvremenu, točnije u 29. minuti. Prema završnici utakmica je postajala sve zanimljivija, a golom Ivana Marovića u 74 minuti činilo se da borba za 2. ligu ulazi u dramatičnu završnicu. No već u idućem napadu i minuti Opatija dolazi u vodstvo 2:1 golom Marijana Jukića.

NK Opatija nakon toga dominira, što su Opatijci okrunili i trećim golom Josipa Rudana. To je bio kraj nadanjima kluba iz Petrinje. Opatija je tako danas na Kantridi ostvarila najveći uspjeh u svojoj povijesti.