Orijent nastavlja s pobjedama – Uspjeh protiv Kustošije približio je Riječane vrhu drugoligaške tablice

S drugom pobjedom iz pet kola, uz dva neriješena ishoda te jedan poraz, riječki klub približit će se samom vrhu prvoligaške tablice.

Rijeka/Zagreb – HNK Orijent 1919 nastavio je s nizanjem pobjeda u Drugoj HNL. Nakon što su za vikend „srušili“ lidera, NK Šibenik, na domaćem terenu, danas su u gostima porazili i „fenjeraše“, posljednju drugoligašku momčad Kustošiju.

Orijent je poveo već u 11. minuti, autogolom igrača domaće ekipe, a vrlo brzo domaćini su izjednačili, pa je u 17. minuti rezultat „resetiran“ na 1:1. Ipak, taj rezultatski balans nije dugo trajao, već je Orijent pred sam kraj prvog dijela, u 39. minuti poveo 2:1. Rezultat koji se zadržao do kraja utakmice postavio je Kristijan Flego.