FOTO Orijent pobijedio drugu postavu Hajduka rezultatom 2:1

Krimejčani su poveli u 27. minuti i to golom Matea Monjca koji je stasao u vrsnog strijelca. S rezultatom 1:0 otišlo se na poluvrijeme.

Rijeka – HNK Orijent 1919 pobijedio je na Krimeji Hajduk II rezultatom 2:1. To je već treća uzastopna pobjeda Orijenta u Drugoj HNL-a čime klub nastavlja dobar niz i lagano se penje na tablici.

Krimejčani su poveli u 27. minuti i to golom Matea Monjca koji je stasao u vrsnog strijelca. S rezultatom 1:0 otišlo se na poluvrijeme. Drugo počinje s isključenjem Hajdukovog igrača Čubelića. Orijent je premoćan i pogotkom Mulca u 70. minuti povećava vodstvo na 2:0.

Orijent nastavlja nizati prilike, ali na domaćem terenu ne uspijeva povećati rezultat. Hajduk II vraća se u utakmicu u drugoj minuti sudačke nadoknade, za 2:1 zabija golom Brnića. No Splićane više nije bilo vremena da preokrenu rezultat i dođu do izjednačenja. U 94. minuti sudac Lučić svira kraj.

Orijent Pobijedio Drugu Postavu Hajduka Rezultatom 2:1

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank