Orijent pokleknuo u finalu – NK Grobničan pobjednik Memorijalnog turnira Josip Pepe Mikuličić

U utakmici za treće mjesto susreli su se Naprijed i Borac, a nakon što je prvih 90 minuta završilo neriješeno, uz po jedan gol u svakoj mreži, krenulo se u izvođenje jedanaesteraca u čemu su se uspješnijima pokazali nogometaši Naprijeda.

Mavrinci – Nogometni klub Grobničan pobjednik je 29. Memorijalnog nogometnog turnira Josip Pepe Mikuličić koji se igra u sjećanje na bivšeg igrača, kapetana i trenera grobničkog nogometnog kluba. Mikuličić je iznenada preminuo 1990. godine u 40. godini života, a polovicu svog životnog vijeka proveo je u dresu Grobničana, stoga je klub od idućeg ljeta, odnosno 1991. godine krenuo u organizaciju memorijalnih turnira s njegovim imenom.

Ove godine, uz domaćine, nastupio je i HNK Orijent 1919, prošlogodišnji pobjednik koji u finalu protiv Grobničana nije uspio obraniti naslov. Imali su Krimejčani prednost od 2:0, koju su domaćini preokrenuli nakon isključenja Monjca krajem prvog poluvremena. U konačnici, Grobničan je slavio rezultatom 3:2.