Prva HNL – kadeti: Rijeka – Varaždin 3:1

Kadeti Rijeke pobijedili su Varaždin 3:1 u utakmici 11. kola Prve HNL

Rijeka – Bijeli su upisali četvrtu pobjedu u utakmici u kojoj su stvorili više prilika i na kraju zasluženo stigli do nove pobjede. Bijeli nisu mogli zamisliti bolje otvaranje. Mikloš je na otvaranju zagrijao vratara Mamića, a gol je stigao u četvrtoj minuti.

Momčilovski je ubacio, lopta je prošla kroz pored svih igrača u kaznenom prostoru i završila u mreži – 1:0.
Varaždin je uzvratio u devetoj minuti. Nakon opasnog ubačaja s desne strane, Levanić je ostao sam, ali nije uspio zahvatiti loptu glavom.
Gosti su prijetili iz kontre, u 12. minuti Pavlić je ubacio, ali Sirovec je uspio smiriti loptu u kaznenom prostoru. Varaždin je pokušao iz slobodnog udarca sa 17 metara, Horvatićev snažan udarac otišao je preko grede.

U 39. minuti Koračev udarac sa 16 metara otišao je pored gola. Rijeka je udvostručila prednost na otvaranju drugog poluvremena. Bijeli su oduzeli loptu Varaždinu u pokušaju napada, Ščira je odigrao na bok i uslijedio je ubačaj. Momčilovski je primio loptu na petercu, i nakon “lažnjaka” odigrao za Korača kojem nije bilo teško gurnuti loptu u mrežu – 2:0.

U 75. minuti Rijeka je oduzela loptu na 30 metara od svog gola, brzom akcijom bijeli su izbacili Srdoča koji je izbio sam pred gol Varaždina i poentirao – 3:0.
Varaždin je na kraju uspio postići počasni gol, nakon ubačaja iz kuta u 90. minuti, Jagačić je ostao sam na drugoj vratnici za konačnih – 3:1.

Rijeka – Varaždin 3:1
Utakmica 11. kola Prve HNL – kadeti: Rijeka – Varaždin 3:1 (1:0). Igralište u kampu HNK Rijeka. Sudac: Antonio Melnjak (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Momčilovski (4′), 2:0 Korač (47′), 3:0 Srdoč (75′), 3:1 Jagačić (90′).
Žuti kartoni: Živanović (Rijeka).

RIJEKA: Bodetić, Anušić (od 64′ Bradarić), Blečić, Šuke, Živanović (od 78′ Pavičić), Mikulica, Šćira (od 75′ Pučić), Mikloš (od 78′ Trahlić), Korač (od 64′ Srdoč), Momčilovski, Knežević (od 75′ Baraba).

VARAŽDIN: Mamić (od 83′ Brlek), Horvatić, Plavec Marković, Jagačić, Canjuga, Hrženjak (od 64′ Lušić), Sirovec, Pavlić (od 83′ Bača), Levanić (od 83′ Crleni), Sanjković (od 70′ Pavlović), Stolnik (od 27′ Hopek).