Sandra Uršičić i Zoran Grba iz Judo kluba Rijeka osvojili 3. mjesto na EJU kata turniru

Na turniru je sudjelovao čak 81 par iz Europe te dva para iz Kanade. Hrvatski par Grba-Uršić nastupio je u konkurenciji 16 parova te su svojom izvedbom ušli u finale i ostvarili odličan plasman.

Rijeka – Nastupom u Ju No kati na EJU kata turniru, Sandra Uršičić i Zoran Grba iz Judo kluba Rijeka osvojili su 3. mjesto.

Ovaj se turnir tradicionalno održava u gradu Pordenone (ITA), a ove je godine po prvi puta održan online. Naime, kako prenose iz Riječkog sportskog saveza, svi parovi su nakon službene prijave dobili kod te su snimili svoje izvođenje kate i poslali je organizatoru. Sva videa su 27. ožujka putem ZOOM platforme prezentirana sucima, koji su svaku katu ocjenjivali putem elektronske aplikacije.

Na turniru je sudjelovao čak 81 par iz Europe te dva para iz Kanade. Hrvatski par Grba-Uršičić nastupio je u konkurenciji 16 parova te su svojom izvedbom ušli u finale i ostvarili odličan plasman.  -Ovo je odličan nastavak kontinuiranih rezultata našeg para koji je do sada redovito osvajao medalje i plasmane na brojnim europskim i svjetskim prvenstvima i međunarodnim prvenstvima, ističu iz RSS.