Stariji pioniri Rijeke porazom od Solina otvorili novu sezonu Prve HNL

Arhiva

Solin – Stariji pioniri Rijeke porazom na gostovanju kod Solina (0:3) otvorili su novu sezonu u Prvoj HNL.

Bijeli su u Solinu odigrali dva različita poluvremena, Rijeka je u prvom dijelu bila bolja i nije iskoristila tri prilike Bilajca, Precettia i Došena.

Solin je poveo iz prve prilike golom Dulčića u 30. minuti. Solin je u nastavku još dvaput zatresao mrežu Rijeke, Dulčić u 42. i Botica u 66. minuti potvrdili su pobjedu domaćina.

Rijeka je imala dvije prilike preko Bilajca i Ružića, ali na kraju nije uspjela postići gol.