Tri poraza mlađih ekipa Rijeke – Kadeti i stariji pioniri izgubili od Dinama, a juniori od Dugopolja

Juniori Rijeke su doživjeli prvi prvenstveni poraz, dok je Dugopolje upisalo prvu pobjedu. Stariji pioniri bili su na korak da iz Maksimira odnese vrijedan bod, ali domaćin je u prvoj minuti sudačke nadoknade stigao do vrijedne pobjede.

Rijeka – Juniori Rijeke poraženi su od Dugopolja (0:1) u utakmici četvrtog kola Prve HNL. Bijeli su doživjeli prvi prvenstveni poraz, dok je Dugopolje upisalo prvu pobjedu. Rijeka je u prvom dijelu bila bolja ekipa, ali unatoč terenskoj inicijativi nije stvorila ozbiljniju priliku.

Domaćin je pak poveo u 34. minuti, nakon jednog ubačaja Kuliš je pospremio odbijanac u mrežu što će se pokazati ključnim trenutkom utakmice. Rijeka je u nastavku imala nekoliko dobrih prilika, ali ovoga puta zakazala je realizacija i bodovi su ostali u Dugopolju.

Stariji pioniri Rijeke poraženi su od Dinama (1:2) u utakmici šestog kola Prve HNL. Rijeka je bila na korak da iz Maksimira odnese vrijedan bod, ali domaćin je u prvoj minuti sudačke nadoknade stigao do vrijedne pobjede. Nakon dugog ubačaja Gec je izbio sam pred vrata Rijeke i svojim drugim golom donio pobjedu Dinamu.

Dinamo je prvi imao veliku priliku, u 22. minuti modri su izborili kazneni udarac. Jagušić je preuzeo odgovornost, ali pogodio je gredu. Rijeka je tražila priliku iz kontranapada. U prvoj prilici Rijeke Žlibanović je pronašao Šerifovića, ali vratar Dinama je bio siguran. Rijeka je povela u 28. minuti. Šuke je oduzeo jednu loptu i odigrao za Srdoča koji je pobjegao obrani Dinama i poentirao – 0:1.

Dinamo je uzvratio u 32. minuti kada je Gec pogodio sa 16 metara. Rijeka je do kraja utakmice imala još jednu stopostotnu priliku, Srdoč je izbio sam pred gol, ali vratar Dinama odnio je loptu.

I kadeti Rijeke poraženi su od Dinama (0:3) u utakmici šestog kola Prve HNL. Rijeka na kraju nije uspjela odnijeti bod iz Maksimira.

Domaćin je poveo u 31. minuti preko Barišića, a u 63. minuti zabio je Šaranić potvrdivši tako pobjedu modrih. Dinamo je do trećeg gola stigao u 82. minuti kada se u listu strijelaca upisao Crnac.