FOTO/VIDEO Uvjerljiv start sezone – Rijeka pobjedom 2:0 protiv Gorice uspješno krenula prema novom naslovu prvaka

Uz premijernu pobjedu u novoj sezoni riječki nogometaši neće zasjesti na vrh prvenstvene tablice zbog visoke pobjede Lokomotive nad Interom, no ipak prema novom naslovu kreću ispred glavnog konkurenta, zagrebačkog Dinama, koji je kiksao u prvoj utakmici.

Rijeka – Pobjedom je otpočela nova sezona HNL-a za riječke nogometaše – HNK Rijeka pred oko 5.200 gledatelja na Rujevici je svladao svježe prvoligaše, Goricu, rezultatom 2:0.

Susret je praktički riješen već u prvom poluvremenu – u 20. i 27. minuti golove su postigli Domagoj Pavičić i Pavelić.

Iako Gorica nije bila “bez municije”, pritisak Riječana krenuo je od samog starta i oplodio se u 20. minuti – Pavičić je sjajno primio loptu, prebacio stopera i poentirao!

Sedam minuta kasnije Rijeka je povećala prednost. Acosty je odigrao za Pavelića koji je sjajno pogodio s dvadesetak metara!

Rijeka je bila bolja momčad i u drugom poluvremenu, stvorivši nekoliko atraktivnih prilika, no bez promjene rezultata na semaforu.

Rijeka Pobjedom 2:0 Protiv Gorice Uspješno Krenula Prema Novom Naslovu Prvaka

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank