Vaterpolisti Primorja pobjedom nad Mornarom zaključili 2020. godinu

Ilustracija

Primorjaši su u direktnom dvoboju za 4. mjesto na tablici slavili protiv momčadi Mornar BS

Rijeka – Vaterpolisti Primorja su na najbolji mogući način zaključili natjecateljsku 2020. godinu. Primorjaši su posljednjoj utakmici 2020. u sklopu 10. kola PH na Kantridi slavili protiv splitskog Mornara rezultatom 11:8 (3:0 – 5:3 – 3:3 – 0:2). Riječki su vaterpolisti već u prvoj četvrtini stekli prednost od tri gola koju su uspjeli zadržati do kraja. Gosti su s dva gola u posljednjoj četvrtini uspjeli samo ublažiti poraz.

U momčadi Primorja posebno je raspoložen bio Brubnjak s 5 postignutih pogodaka, dok je kod gostiju najbolji strijelac bio Jakovčević s tri gola. Nakon ove pobjede Primorjaši zauzimaju četvrto mjesto prvenstvene ljestvice s 18 osvojenih bodova iz 9 utakmica. Prvo mjesto lige uvjerljivo drže vaterpolisti Juga s 9 pobjeda iz isto toliko utakmica.

– Zadovoljni zatvaramo poglavlje 2020. godine i okrećemo se, nadajmo se, sretnijoj 2021. godini. Ovim putem zahvaljujemo i vama našim navijačima i pratiteljima Kluba i želimo vam sve najbolje povodom nadolazećih blagdana – stoji na kraju izvještaja s utakmice na klupskoj web stranici.