Zamećani odličnom igrom uvjerljivo svladali momčad Poreča

Kod Zameta su se istaknuli Nikola Njegovan s osam pogodaka, Nikola Babić sa šest pogodaka, Filip Glavaš s pet, dok je Marin Sorić upisao 8 obrana.

Rijeka – U sklopu 7. kola Premijer lige rukometaša, u subotu je u Centru Zamet odigrana utakmica između Zameta i Poreča.

Nakon nekoliko neizvjesnih minuta na početku utakmice, domaćini su se ubrzo nametnuli kao favoriti te su već u prvim minutama utakmice izborili prednost nakon četiri uzastopna gola Tomljanovića, Načinovića, Glavaša i Martinovića. Tako već u 14. minuti Zamet vodi s tri gola razlike, a do kraja prvog poluvremena domaći rukometaši uspijevaju zadržati prednost. Drugo poluvrijeme odlučno otvaraju Njegovan i Starčević s dva uzastopna pogotka, a u 38. minuti započinje niz Mrakovčića i Starčevića nakon čega je na semaforu stajao rezultat 23:18.

Pred kraj utakmice Zamećani u nekoliko odličnih akcija osiguravaju sve veću razliku, a sve je kulminiralo sa šest uzastopnih golova od čega je čak četiri zabio Babić, a po jedan Glavaš i Načinović. Najveća prednost iznosila je čak 10 pogodaka prednosti i u tim trenucima bilo je vrlo izvjesno kako će Zamet odnijeti pobjedu. Utakmica je završila s uvjerljivih osam golova razlike pa je tako Zamet upisao nova dva boda ove sezone.

Kod Porečana je Ivan Filipović zabio 9 pogodaka, a Matija Rađaković 5.

U 8. kolu Premijer lige u subotu, 17. studenog Zamećane očekuje gostujuća utakmica protiv Umaga.