FOTO Uzbudljiva utakmica na Krimeji – Pet pogodaka i dva preokreta u pobjedi Orijenta nad Zagrebom

Na poluvrijeme se otišlo s prednošću gostiju, a trener Orijenta Marin Mikac unio je promjene u veznom redu koje su donijele novu svježinu u njegovu momčad i omogućile preokret za slavlje na domaćem terenu, pred dobro ispunjenim tribinama.

Rijeka – Dva preokreta i pet golova vidjela je publika danas u uzbudljivoj utakmici u kojoj je Orijent 1919 slavio na domaćem terenu protiv Zagreba. Domaćini su brzo stigli u vodstvo – u 6. minuti pogodio je Monjac, no nakon pogotka su „pali“, pa je Zagreb do kraja poluvremena preokrenuo rezultat.

Strijelac domaćeg pogotka Monjac napravio je u 35. minuti veliku grešku pred vlastitim vratima omogućivši Prodaniju da zatrese nebranjenu mrežu, a u 40. minuti gosti su presjekli povratnu loptu za domaćeg vratara i Pavlic je pogodio za vodstvo Zagreba.

Na poluvrijeme se otišlo s prednošću gostiju, a trener Orijenta Marin Mikac unio je promjene u veznom redu koje su donijele novu svježinu u njegovu momčad i omogućile preokret za slavlje na domaćem terenu, pred dobro ispunjenim tribinama. Oba Orijentova pogotka u drugom dijelu zabio je Iličić, prvo u 50. minuti na asistenciju Gerca, a zatim u 80. minuti iz jedanaesterca postavio konačnih 3:2 za Orijent 1919.

Uzbudljiva Utakmica Na Krimeji – Pet Pogodaka I Dva Preokreta U Pobjedi Orijenta Nad Zagrebom

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank