Natjecatelji Boksačkog kluba King ostvarili odlične rezultate na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske

...ilustracija...

Trostruki prvak države kadetski reprezentativac Mateo Pejić (72 kg, 188 cm) ima samo 13 godina, a već sada ima sve predispozicije da postane veliki teškaški as ringa.

Zagreb – Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe dobne skupine održano je prošlog tjedna u Boksačkom centru na Velesajmu.

Natjecatelji Boksačkog kluba King iz Rijeke treću godinu zaredom ostvaruju ponajbolje rezultate za mlađe dobne skupine u Primorsko-goranskoj Županiji. Sadik Krasnić (mlađi kadet 43 kg) osvojio je zlatnu medalju, u konkurenciji kadeta zlatna medalja pripala Mateu Pejić (kategorija 72 kg), Aldin Alić (kategorija 43 kg) osvojio je srebrnu medalju, dok je u juniorskoj konkurenciji brončanu medalju osvojio Mateo Andrašić (kategorija 80 kg).

Trostruki prvak države kadetski reprezentativac Mateo Pejić (72 kg, 188 cm) ima samo 13 godina. Trenira boks od 1. razreda OŠ, a trenutno završava 6. razred OŠ Brajda u Rijeci. Već sada ima sve predispozicije da postane veliki teškaški as ringa, ovogodišnje Državno prvenstvo Hrvatske rutinski je odradio pobijedivši svoje sportske suparnike već u prvoj rundi.