VIDEO Sto baklji za stoti rođendan: Orijent se pobjedom protiv Krka oprostio od navijača i sjajne sezone

Foto Screenshot FB (Lokalpatrioti)

Raspoloženi Orijentaši svladali su Krk rezultatom 2:0, podijelivši pogodke na dva poluvremena. Strijelac prvog pogotka, u 10. minuti, bio je Monjac, a drugi je u 62. minuti zabio Gerc iz jedanaesterca, potvrdivši tako novu pobjedu „riječkog stogodišnjaka“ na domaćem terenu.

Rijeka – HNK Orijent 1919 pobjedom se oprostio od svojih navijača na Krimeji, a oni su mu se zahvalili fantastičnom bakljadom u poluvremenu.

Stotinu baklji upalili su pripadnici Red Fuckersa za 100. rođendan Orijenta, a nakon utakmice visoki jubilej kluba, ali i prolazak u drugu ligu, proslavljen je nastupom grupe Fiesta.